10 priežasčių kaip sandėliukų nuoma gali palengvinti Jūsų gyvenimą

10 priežasčių kaip sandėliukų nuoma gali palengvinti Jūsų gyvenimą

Aną dieną atvažiavo klientas išsirinkti sandėliuko. Sako

„Gana, užteks kankintis. Savaitgalį susidėjau visą mašiną savo žvejybos reikmenų ir supratau, kad pilna mašina mano hobio namuose yra blogas sprendimas. Aš sumokėsiu už jų laikymą Sandėliukų centre, kad galėčiau aš ir namiškiai lengviau kvėpuoti.“

1. Atrask savo Zen

Jums minimalizmas yra prie širdies. Tačiau užgyventi daiktai neleidžia atsipalaiduoti. Jums reiktų truputėli pagalbos. Daiktai saugomi Sandėliukų centre neerzina. Kiekviena diena suteiks daugiau džiaugsmo mažiau apkrautuose namuose.

2. Daug daiktų – daug streso

Keista, bet daug daiktų – daug streso. Jei kolekcionavimas peržengia sveiko proto ribas išvežkite dalį turto į Sandėliukų centrą. Ir kolekcija pagražės ir mažiau streso namuose bus.

The way people describe their homes may reflect whether their time at home feels restorative or stressful. This article uses linguistic analysis software (Linguistic Inquiry and Word Count) to analyze 60 dual-income spouses’ self-guided home tours by calculating the frequency of words describing clutter, a sense of the home as unfinished, restful words, and nature words. Based on a principal components analysis, the former two categories were combined into the variable stressful home and the latter two into restorative home. Over 3 weekdays following the home tours, wives with higher stressful home scores had flatter diurnal slopes of cortisol, a profile associated with adverse health outcomes, whereas women with higher restorative home scores had steeper cortisol slopes. These results held after controlling for marital satisfaction and neuroticism. Women with higher stressful home scores had increased depressed mood over the course of the day, whereas women with higher restorative home scores had decreased depressed mood over the day. (http://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/0146167209352864)

3. Daiktų atidavimas sukelia tikrą skausmą.

Jei jūs esate bent kiek sentimentalus, daiktų praradimas sukelia tikrą skausmą. Yale medicinos mokyklos tyrimas atskleidžia įdomių dalykų apie tai. Žinojimas, kad daiktai saugiai laukia jūsų Sandėliuke padės išvengti nemalonių jausmų.

A new study finds that for many, letting go is literally painful.
Researchers at the Yale School of Medicine recruited both non-hoarders and hoarders, and then asked them to sort through items like junk mail and old newspapers. Some of the items belonged to the experimenter, and some actually belonged to the participant. Participants had to decide what to keep and what to toss. While this was happening, researchers tracked their brain activity. (https://www.psychologytoday.com/blog/the-science-willpower/201208/why-it-s-hard-let-go-clutter)

4. Pasikelk atlyginimą dirbdamas ten kur patinka.

Skamba kaip sapnas, bet užsienyje (yra ne tiek jau mažai ir Lietuviškų pavyzdžių) darbdaviai supranta, kad darbo efektyvumas priklauso ir nuo darbuotojo aplinkos ir nuovargio. Dirbti nuo 8 iki 17 plius viršvalandžiai jau seniai nemadinga. Nemiga ar pervargimas niekada neatneša geresnių rezultatų. Kinijoje liepiama miegoti per pietus ir esi atleidžiamas jei knarki. Taip pat yra ir su, na, tarkim, paplūdimiu. Jei esi laimingas dirbdamas paplūdimyje ar kalnų trobelėje – tavo darbas yra efektyvesnis. Darbdaviai moka daugiau už efektyvų darbą. Labai paprasta. Išvežti asmeninius daiktus iš savo buto į Sandėliukų centrą, išnuomoti jį, nuvažiuoti į Balį, gauti atlyginimą kurio labiau esi vertas. Win – win – win.

5. Mažesnis butas – skurdesnis gyvenimas?

Būdami jauni, prisigimdę vaikų plečiam savo valdas tiek kiek galim. Tačiau vaikai užauga ir išvažiuoja. Laikyti 100 kvadratų butą ar didelį namą kuriame tik ką klegėjo atžalos yra smagu, bet tuo pačiu ir daug rūpesčių bei išlaidų. Ne vienas pažįstamas jau keliasi iš namo į paprastą geros kokybės butą mieste, kur viskas yra arčiau ir paprasčiau. O už skirtumą pramogauja važinėdami po pasaulį. Didžiausia problema – užgyventi daiktai. Iš didelio namo sutalpinti daiktus mažesniame yra ne tik kad iššūkis bet ir nelabai racionalu. Vienus galima atiduoti (jei ne 3ias punktas), kitus galima saugoti Sandėliuke. Pasaulis platesnis nei keturios sienos!

6. Kalėdos, Kalėdos…

Papuošti butą prieš Kalėdas yra kiekvieno save gerbiančio tėvelio ar mamytės užsiėmimas. Kuo daugiau papuošimų tuo daugiau laikų Facebooke. Bet kiekvienas papuošimas užima vietą likusias 48 savaites. Jau turbūt supratote, kad eglutes ir girliandas galima laikyti Sandėliuke.

7. Skaityk daug, miegok gerai

Skaitymas prieš miegą yra žymiai geresnis užsiėmimas nei interneto ar FB naršymas. Tačiau skaitant plančetėje mėlyna spalva veikia žadinančiai. Knygų (tų kur atspausdintos ant popieriaus) skaitymas paruošia organizmą miegui kokybiškiau. Kol skaitot vieną knygą, likusi 1000 knygų spinta gali laukti savo eilės Sandėliuke.

8. Santykiai su mama ir tėčiu

Vis daugiau jaunimo nesikrausto iš tėvų vos sulaukę 18os. Jaunimas pradeda daryti karjerą, bet grįžta miegoti pas tėvus. Jokios skubos ir spaudimo išsikelti.

Kai pirmakursių studentų prašau pakelti ranką, kas tikisi 25-27 metų gyventi atskirai nuo tėvų, būti baigus mokslus, susiradus pastovų, gerai apmokamą darbą, susituokus ir auginti vaiką, didesnė dalis juokiasi, (savi)ironiškai šypsosi, purto galvą, ima tarpusavyje aiškintis, rankų nekelia. Spėju, kad jei tą patį klausimą būčiau uždavus prieš 20 metų tuometiniams 19-mečiams, rankų būtų dauguma. Juk toks scenarijus buvo bene savaime suprantamas dalykas, skatinamas įvairiomis formaliomis ir neformaliomis socialinės kontrolės priemonėmis. (http://sociologai.lt/2017/siuolaikinis-jaunimas-%E2%80%9Edarom-karjera-bet-nakciai-griztam-pas-tevus/)

Atsiranda dviračiai, SUPai, kaitai…. Juk didesnių išlaidų (būstui, valgiui) kaip ir nėra. Ir kaupiasi viskas mažame kambariuke. Net išėjus iš namų nuostata, kad pas tėvus ar uošvius sukrauti savo turtą yra jėga, nepaliauja stebinti. Kodėl mama turi braidyti po jūsų daiktus? Jei jau perki SUPą- pasidėk jį Sandėliukų centre. Bus visiems ramiau.

9. Būk sveikesnis

Laiko praleidimas lauke yra tikrai nuostabu. Neabejotinai tai prisideda prie imuninės sistemos stiprinimo ir pailsėjusių galvų.
Bet grįžus iš nuostabios kelionės dviračius, baidares ir kuprines padėjus į kampą visa kelionė gali nueiti per niek. Sandėliukų centre juk jie niekam netrukdo?

10. Svajokite drąsiai

Jūs skaitote šį tekstą įrenginiu, kuris greičiausiai buvo sukurtas kažkieno garaže. Vis daugiau verslų prasideda „namų biure“. Galiausiai išaugate iš „namų biuro“ marškinių ir jau reikės patalpų pasidėti prekes. Sandėliukų centre galima augti kartu. Pradžioje kelių kvadratų sandėliukas, vėliau jau kelių dešimčių. Jokių apribojimų jūsų verslui čia nelieka.

 

Štai jums 10 patarimų kaip galite pasilengvinti gyvenimą pasinaudodami Sandėliukų centro paslaugomis.