Apie mus

UAB Sandėliukų centras – savarankiško daiktų saugojimo (“self storage”) paslaugų teikėjas.

Mes siūlome asmeninę erdvę pasidėti daiktams, kurių Jums prireiks gal ne šią valandą ar dieną, bet galbūt šią savaitę, mėnesį, šiais ar kitais metais. Mes siūlome Jums savą, saugų, šiltą, sausą sandėliuką daiktams susidėti už keliolikos minučių kelio nuo Jūsų namų.

Sandėliukų centre rasite platų daiktų saugojimo paslaugų pasirinkimą.

Sandėliukų centru noriu padėti žmonėms susikurti erdvę namuose kurioje malonu būti. Sandėliukų centras – smulkus kelių šeimų verslas. Neturime didelių investuotojų užnugario, todėl kiekvienas klientas – mūsų Klientas. Kiekvienas jūs esate labai svarbus. Ateikite pasikalbėti.

UAB Sandėliukų centras bendrasavininkas
Aurimas Lapinskas

Klientų atsiliepimai:

Esu Rasa J., grįžusi atgal į Lietuvą iš užsienio po penkerių metų. Šiuo metu dirbu tarptautinėje kompanijoje Vilniuje. Dar būdama svetur galvojau, kaip mano persikėlimą gyventi atgal į gimtąją šalį padaryti lengvesniu. Internete įvedžiau raktinį žodį „sandėliuko nuoma“ ir po akimirkos išsirinkau sandėliuką Sandėliukų centre, kuriame nusprendžiau saugoti savo daiktus įsikūrimo Lietuvoje laikotarpiu.
Mano pasirinkimą lėmė patrauklus Sandėliukų centro svetainės dizainas, aiškiai pateikta informacija – kokio dydžio sandėliukai, kaip galėsiu į jį patekti ir kad raktai bus tik pas mane.
Beliko tik susisiekti el. paštu info@sandeliukucentras.lt ir suderinti nuomos sutarties detales.
Efektyvus ir malonus aptarnavimas! Rekomenduoju!

Happimess – tai labdaros vaikams iniciatyva, įkurta kūrybines agentūros ”Clinic 212”, užsiima labdaringa veikla, skirta padėti sunkiomis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Iniciatyva 2016 metais įkūrė̇ pirmąją̨ Lietuvoje vaikiškų daiktų labdaros parduotuvę, kurioje parduodami šeimų, kūrėjų̨ ir verslų paaukoti vaikiški daiktai skirti vaikams nuo gimimo iki 10 metų. Mums buvo labai svarbu turėti sandėlį sezoninėms prekėms, labdaros renginių atributikai ir kitiems kasdienybėje netelpantiems daiktams, o Sandėliukų centras puikiai atliepė visus mūsų poreikius tiek savo vieta, tiek saugumu ir tvarka.

Įmonės UAB LitaHorti paslaugos – individualūs marketingo ir komunikacijos sprendimai bei jų įgyvendinimas, verslo plėtros konsultacijos ir komercinis tarpininkavimas, tvarios, išliekamąją vertę turinčios verslo dovanos. Kiekvienas mūsų projektas – individualus, nuo pradžios iki pabaigos apgalvotas ir kokybiškai išpildytas. Mūsų sprendimų tikslas – Jūsų verslo individualumas, žinomumas ir augimas, pagrįstas inovatyviais sprendimais, gamtos išsaugojimu.
Plėtojant verslą susidūrėme su dokumentų, pavyzdžių, meno kūrinių saugojimo problema. Ieškojome sprendimo ir visai atsitiktinai radijo laidos metu teko išgirsti UAB Sandėliukų centro pristatymą. Vykstant apžiūrėti didelių vilčių neteikėme – tikėjomės, jog tai eiliniai pramoniniame Vilniaus rajone įsikūrę sandėliai, tačiau teko būti maloniai nustebintiems nuo pat pirmos akimirkos. Pasitikę darbuotojai – malonūs, kompetentingi ir labai šiuolaikiški. Pakilus sandėlių vartams švara, tvarka, skambanti maloni ausiai muzika ir jaunosios menininkės tapybos darbų gausa taip pat maloniai nustebino.
Nuo pirmojo apsilankymo praėjo penkeri metai. Augome kartu su UAB Sandėliukų centru. Pradėję nuo mažojo sandėliuko kubo išbandėme ir kitus įvairaus dydžio sandėliavimo plotus. UAB Sandėliukų centras – jaukus, šiuolaikiškas daugiafunkcinis kompleksas su nuostabiais vadovais ir darbuotojais!

Ačiū Jums už mielą bendravimą, bendradarbiavimą.

Jūratė Ramaškaitė