Įmonėms

Archyvai

business-storage-boxes-on-racks

Saugokite įmonės dokumentus lentynose arba dežėse.

Sandėlio laikymas

bigstock-large-trucking-warehouse-with-43072594

Augančiom įmonėm laikyti didelį sandėlį neracionalu. Aukime kartu. Sandėliuoti galite tiek kiek jums reikia dabar. Sandėliuko dydį galite pasikeisti bet kuriuo metu.

Maisto, kitų prekių laikymas

13209505

Įmonėms, kurios ieško maisto ar kitų prekių sandėliavimo vietos, kurios patenka po Maisto ir Veterinarijos Tarnybos priežiūra.

Sandėliukų centras turi visas institucijų reikalaujamas sutartis su Atliekų išvežimu bei Kenkėjų kontrole. Institucijų leidimą saugoti jūs gausite be kliūčių.

Suteiksime visą pagalbą pateikiant reikalingus dokumentus.

Siuntų priėmimas

services-image2-png

Jei jūsų verslas susijęs su siuntų gavimu, siųskite jas mums. Mes siuntas priimsime, padėsime į jūsų sandėliuką ir informuosime apie jų gavimą.

Savas

Į sandėliukų patalpas pateksite tik su Jums asmeniškai suteiktu PIN kodu. Jūs turėsite savo asmeninę spyną, o raktai tik pas jus.  Naudokitės savo sandėliuku kada tik jums reikia – pateksite visą parą.

Saugus

Sandėliukų patalpose sumontuota šiuolaikinė apsaugos sistema. Apsauga patalpas stebi ištisą parą.
Įvedę PIN, Jūs ne tik patenkate į patalpas, bet kartu ir išjungiate signalizaciją savo sandėliuke. Tik nepamirškite išeidami jos vėl įjungti!
Gaisro aptikimo ir gesinimo sistema atitinka aukščiausius reikalavimus.

Šiltas

Patalpose sumontuota šiuolaikinė klimato kontrolės sistema. Oro temperatūra patalpose visada aukštesnė negu 10 °C.

Sausas

Klimato kontrolė ne tik stebi oro temperatūrą, bet ir patalpų santykinį drėgnumą. Daiktai nedrėks ir nepelys.

Tiek, kiek reikia

Pasirinkite ne tik sandėliuko dydį, bet ir naudojimosi laikotarpį. Nuoma nuo savaitės ir 1m³. Nesate apsisprendę? Ne bėda: bet kada galime sumažinti ar padidinti patalpą. Nuomos terminą bet kada pratęsime ar sutrumpinsime.

Kainos

Sandėliukų nuomos kainas rasite čia. Norėdami sužinoti konkrečią sandėliuko nuomos kainą parašykite užklausimą arba užpildykite užsakymo formą šiame psl.


Susisiekite el. paštu info@sandeliukucentras.lt arba tel. +370 640 15848