Dideli, bet labai greitai pamirštami

Dideli, bet labai greitai pamirštami

Extra Space Singapūre turi 10 pastatų. Su StorHub varžosi „kas didesnis“.

Antras centras, kuriame paprašė kontaktų ir tarėsi, kada galėtų pasiteirauti apie apsisprendimą. Didelis pliusas už rūpesti klientu.
Extra Space turi vyno saugyklą. Man visada buvo įdomu, kas naudojasi vyno saugykla? Greičiausiai, tie, kas turi vyno kolekciją. Bet vyno šaldytuvai nei užima tiek daug vietos namuose, nei kainuoja beprotiškus pinigus, kad vyno kolekcionierius negalėtų sau to leisti. Rašo, kad yra erdvė kur gali su draugais paragauti savo kolekcijos vynų. Nu ok, tarkim, gražiai kambarys įrengtas, bet vistiek „važiuojam į sandėliukus vyno paragauti“ skamba kažkaip nesolidžiai. Bet aš nekolekcionuoju vyno, tai ką aš suprantu.
Aplankytame pastate oro kondicionavimo nebuvo. Šiaip kol eini koridoriumi pasižiūrėti, tai neatrodo problema. Tuo metu buvo keletas klientų kurie buvo įsijautę į savo mažo verslo daiktų rūšiavimą. Jie pasileidę paprastus pastatomus ventiliatorius. Tada pajunti, kad be kondicionavimo, visgi, Singapūre nelabai… Rodė paskutinius laisvus sandėliukus (6 aukštų pastate!). Sakė, kad per pandemiją, karantinus paklausa gerokai išaugo. Viena vertus, žmonės praleidžia daugiau laiko savo namuose. Žinant kaip atrodo didžioji dauguma vietinių butų, nenuostabu, kad jie ima sandėliukus pasidėti tą daiktų perteklių. Kita vertus, mažos įmonės optimizuojasi sandėliavimą. Visgi mažom įmonėm sandėliukų centras yra nepamainomai patogu.
Apžiūrėjom tiką įrengtą aukštą. Viskas blizga, naujos sienos, durys… Bet kodėl jie neišlygino betono grindų – didelė paslaptis. Tikrai atrodo prastai.

 

 

Singapūre gali būti turtinga įmonė, turinti 10 daugiaaukščių pastatų, bet tavo partneriai vizitines korteles užsako Faksimilio reklamos agentūroje. Arba patys nusipaišo, nežinau kad blogiau…
Transporto įmonės rekomendacija:

Turbūt geriau nei nieko.

Kainodara beveik identiška konkurentams.
Galima pagirti už tai, kad turi lankstinukų kuriuose galima pasiskaityti detalesnę informaciją apie paslaugas.

Extra Space – dideli, tvarkingi, bet labai reikia įsitempti, kad prisimintum ar ten buvai.

Reziume:

Patiko

  • Aptarnavimas
  • Tinklapis

Nepatiko

  • Galima būtų prisikabinti prie nesutvarkytų grindų.

Bendras įvertinimas

5/10

 

Tai buvo paskutinė mano kelionė po vietinius sandėliukų centrus. Apibendrinantis įrašas jau netrukus.