Giedra, bet protarpiais debesuota

Giedra, bet protarpiais debesuota

StorHub, aš įtariu, yra viena senesnių Self Storage įmonių Singapūre (įkurta 2003). Ir tikrai jei ne didžiausia, tai viena didžiausių šalyje.
2019-ais metais Capitaland (čia tie, kur Maxima, Iki ir Rimi kartu sudėjus) pardavė StorHub verslą už 180 milijonų SGD (~110 m EUR). 11 pastatų Singapūre ir vienas Šanchajuje. Viso apie 74 000 kvm nuomojamo ploto.
Šiandien galime pastebėti, kaip keičiasi pastatai ir pats brandas:

Pastatai perdažyti, brandas atnaujintas. Neblogas pirmas įspūdis.
Prie biuro durų stovi „robotas“ kuris pakeltu balsu primena, kad reikia užsiregistruoti SafeEntry (kiekvienas įeinantis į bet kokią patalpą Singapūre turi užsiregistruoti įeidamas ir išsiregistruoti išeidamas, kad vyriausybė galėtų atsekti jei tavo keliai buvo persikirtę su infekuotu Covid’u). Labiau gąsdina nei smagus daikčiukas. Juo pasidžiaugti nesinori.
Priimamasis ganėtinai suspaustas. Dirba bent 3 žmonės. Vietos apsisukti nelabai daug. Pakavimo priemonės yra darbuotojams už nugarų, tad reikia atsiprašinėti, jei nori įžiūrėti produkto kainą.
Pagaliau! Pirmasis biuras kuriame parūpo mano kontaktai. Iki šiol išlikdavau anonimu.
Standartinis apkalbėjimas problemos ir nuėjimas prie sandėliukų. Pirma kartą mačiau liftą apdėta paminkštinimais, kad daiktai nenudaužytų sienų. Suprantamas noras saugoti turtą, bet jautiesi kaip patalpoje kur rūpinasi, kad nepasidarytum sau kokios bėdos, kai tau ne visi namie…
Gal man nepasisekė su pastatu, bet sienos yra baisios. Nudaužytos, nubraukytos. Galima turbūt spėti kaip atrodys Sandėliukų centro sienos po 17 metų darbo. Kas pertvarų gamintojas nesimato, matyt darytos prieš tai kai kam rūpėjo marketingas.
Anot merginos, pernai įrengtas oro kondicionavimas. Vėl gi, matosi investicijos yra, bet bendras įspūdis dar gana slogus.
StorHub jau 6-as sandėliukų centras. Jau sunku atskirti kas kur. Maišosi viena vieta su kita. Šiame vizite nieko prisimintino daugiau neįvyko.

StorHub kaip oras Singapūre – šiaip puikus – saulėta ir šilta, bet visgi kartais palyja bei būna debesuota.

Reziume:

Patiko

  • Aptarnavimas
  • Tinklapis

Nepatiko

  • Senos nudevėtos pertvaros ir parūdyję durų mechanizmai.
  • Priimamasis

 

Bendras įvertinimas

6/10