Kraustomės: Indų pakavimas

Kraustomės: Indų pakavimas

Kraustymasis nėra pats maloniausias užsiėmimas.
Galima samdyti profesionalų komandas kurios greitai ir kokybiškai sudės daiktus. Bet, jei norite tai atlikti pats ir sutaupyti pinigų reiktų apie kraustymo techniką turėti šiek tiek supratimo.
Indų pakavimas, kaip jokių kitų daiktų pakavimas, reikalauja atsakingumo ir kruopštumo.

 

Indų pakavimas

 

Štai jums keletas patarimų.
Turėkite tikrai geras dėžes. Kartoninės dėžės kurios stiprios ir atlaikys indų svorį yra būtinos. Jei pirksite kartinones dėžes atkreipkite dėmėsį į kartono storį. 5mm gerai, 7 – tobula. Arba galite išsinuomoti Sandėliukų centro plastmasines dėžes. Jos yra gerokai patvaresnės visais atžvilgiais. Kartoninių dėžių dugną būtinai sustiprinkite lipnia juostele.

• Dėžes nepamirškite pažymėti, kad jose yra dūžtantys daiktai. Paprastas bet svarbus veiksmas. Kraustymo kompanija ar jūs žinosite, kad reiktų elgtis atsargiau. Knygas galima ir pamėtyti, bet tikrai nesinorėtų indų supažindinti su G pagreičiu.

Dėžės dugną išklokite laikraščiu ar pakavimo popieriumi. Bent porą centimetrų paminkštinimo apačioje, lygiai kaip ir viršuje.

Kiekvieną lėkštę ir stiklinę apsukite popieriumi. Trapias to-skysčio-kurio-negalima-minėti taures apsukti popieriumi negailint. Mintis ta, kad daiktai sudėti į dėžę neturėtų laisvos vietos judėti ar daužtis vienas į kitą.

Lėkštes dedam vertikaliai! į horizontalias eiles. Pirmas noras lėkštes dėti viena ant kitos, bet, jei kartais dėžė kristų, viršutinių lėkščių svoris suskaldys apatines.

• Taip ir vazas – dėkime vertikaliai. Vazos „pilvas“ yra silpnesnis nei bazė.

Sunkiausius daiktus dedame į dėžės apačią.

Likusią erdvę užpildykim popieriumi ar burbuline plėve, kad daiktai nelakstytų po dėžę.

• Blaiviai vertinkite indų svorį dėžėje. Nei dėžei nei jums nėra naudinga jei svoris bus per didelis. Jei pakelti nėra sunku – vadinasi svoris tinkamas.

 

Visos pakavimo priemonės Sandėliukų centre.

 

Aurimas