Mandarin Self Storage

Mandarin Self Storage

 

Mandarin Self Storage yra vienas didesnių žaidėjų tiek Singapūre, tiek visame Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Priklauso jau antrai Miller šeimos kartai.
Viskas prasidėjo 1978 metais Sidnėjuje. Buvo pirmasis nepriklausomas Self Storage verslas Australijoje. Miller šeima išplėtė verslą, vėliau pardavė jį konkurentams. p. Miller buvo paskirtas vadovauti parduotam verslui. 2007ais m. jam atsibodo dirbti kitiems ir susišaudęs kapitalo įkūrė Big Orange Singapūre ir Honkonge. 2015 metais Miller pardavė verslą Capitaland (čia tokia nekilnojamo turto Maxima, Iki ir Rimi kartu sudėjus). 2016ais – spėkit – įkūrė Mandarin Self Storage. Šiuo metu turi 5 pastatus Singapūre. p. Miller tiki: „daryk ką labiausiai išmanai“. Panašu, kad Self Storage verslą jis tikrai išmano.
Singapūre yra ganėtinai sunku fotografuoti pastatus. Labai daug medžių. Panašiais kaip Gedimino pilį prieš medžių išravėjimą. Bet oranžinis pastatas labai išsiskiria iš kitų baltų-pilkų pastatų.

Parkingas nėra labai didelis. Kokioms penkioms šešioms mašinom.

Priimamasis tikrai įspūdingo dydžio. Atrodo šiuolaikiškai ir švariai.


5-6 aukštai. Švarūs, tvarkingi koridoriai.


Kiekis atrodo įspūdingai. Pats buvau tik viename aukšte. Koridoriai siauresni nei Sandėliukų centre. Sandėliukų aukštis – 260 cm. Kabinamos įprastos spynos. Steel Storage gamyba. Nustebau, kad Steel Storage teikia paslaugas ir Azijoje. Jie yra (buvo) labai stiprūs Europoje. 2014-ais metais Janus (Sandėliukų centro sienų ir durų gamintojai) nusipirko Steel Storage verslą Europoje. 2020ais – Azijos ir Okeanijos verslą.
Neturiu nuotraukos, bet įrengta PTI apsaugos sistema. Internetas sako, kad PTI priklauso (-ė?) Steel Storage grupei. Informacija gal ir pasenus, 2001ų metų. Naujesnės nerandu, bet integracija būtų logiška.

 

Kainodara

Priimamajame pasitikusi mergina neatrodė labai užsiėmusi. Buvau vienintelis klientas visame didžiuliame priimamajame.
Paklausė ar turiu „quote“. Jiems, įtariu, nesuprantama kaip žmogus gali iš gatvės ateiti pasiteirauti apie paslaugas be „quote“. Užklausiau, kad reikia 4-6 kvm sandėliuko susidėti savo daiktams. Ok, einam pasižiūrėti. Mergina pasiėmė kokius 3-4 A4-ukus laisvų sandėliukų sąrašą. Užsiminus, kad labai daug laisvų sandėliukų laisvų, mandagiai atsakė, kad neseniai porą aukštų prijungę prie pasiūlos. Gal, gal ir taip. Statybų nelabai matėsi aplinkui…
Įsivaizduodamas savo turto kiekį galvojau kad man tikrai reikės ~4kvm sandėliuko. Kas čia yra 2x2m. Vos apsisukt. Bet pasižiūrėjus gyvai matėsi, kad akivaizdžiai to per daug. Pats iš savęs pasijuokiau: ar ne tas pats būdavo su klientais: sako, man reikia garažo, o išeina su 5 kvm…
Peržiūrėjus keletą variantų apsistojome ties 2,7 kvm sandėliuku.
Apskritai, mergina nieko neklausinėjo, nei ko aš noriu, nei ką man reikia susidėti. You‘ll figure it out.
Grįžom į biurą aptarti kainodaros.
Kainos pasiūlymas – va toks lapelis.

Kainodara labai paprasta. Mėnesio kaina 191,50 SGD (~120 EUR). Bet jei pasirašai sutartį 3 mėn. – iš jų vienas mėnuo nemokamai. Jei 6-iems – 2 nemokamai. Tačiau, jei nori nutraukti sutartį anksčiau nei sutarėm – tavo problemos. Sumokėta tai ir lieka. Ačiū, geros dienos.
Dar, pasirašius bent 3 mėn. sutartį, neims ~20 SGD sutarties sudarymo mokesčio.
Kai baigsis sutartas laikotarpis, klientas nežino kokią kainą vėliau reikės mokėti. Galios tos dienos promo. Kokia promo – niekas nežino. O gal ir nebus iš viso jokios promo.

Didelis pliusas, kad bet kokiu atveju duoda automobilį ir vairuotoją daiktų atsivežimui. Vairuotojas nėra krovikas ir tau teks pačiam viską susinešti, bet smagu, kad nereikia ieškoti transporto. Bent jau daiktus susivežti. Išsivežti teks jau už pinigus.

Reziume:

Patiko

  • Dydis (pasirinkimas)
  • Švara
  • Moderniai atrodo
  • Tinklapis

Nepatiko

  • Aptarnavimas šaltas ir formalus.
  • Kainodaros sistema labai jau nedraugiška, nelanksti. (čia reikia pažymėti, kad tokia kainodara yra įprasta ir kitose industrijose. Interneto paslaugų negali nutraukti anksčiau susimoki už viso promo periodą. Be promo net negali pasirašyti sutarties. Pažiūrėsim kitų tiekėjų kainodaras)

Bendras įvertinimas

7/10