Namai: Vaikų kambario įdėjos

Namai: Vaikų kambario įdėjos

Laikykite daiktus vertikaliai

Mažose erdvėse vertikalus daiktų laikymas visada gera idėja. Ne išimtis ir vaikų kambarys. Gal net ir geriau, jei vaikai ne viską pasieks, o paprašys tėvelių. Nors mano mažoji, kaip katė, užsiropščia į pačias aukščiausias lentynas.

Kai kuriuos daiktus geriau laikyti nepasiekiamais

 

 

A post shared by ANTIQUE FARMHOUSE (@antiquefarmhouse) on

Brangesnius, trapesnius daiktus verta laikyti nepasiekiamais.

Vertikalios lovos

Jei vaikui neturite atskiro kambario jie kovos vienas su kitu dėl miegojimo antram aukšte teisės.  Tėvai dažnai baiminasi, kad vaikas gali iškristi iš antro aukšto. Bet kiek yra vaikų iškritusių iš savo paprastos lovos? Dviaukštės lovos paprastai būna su paaukštinimais, kad būtų sunkiau tą padaryti ne savo noru.

 

Daiktai po lova

 

A post shared by Bneato Bar (@bneatobar) on

Jyske tikrai rasite gerų dėžių su ratukais kurios puikiai palįs po lova. Vienu šūviu du zuikiai – po lova nesikaups kultūrinis sluoksnis „užkritusių žaislų ir kojinių“ ir daiktai turės savo vietą ne „ant akių“.

Saugykla po lovomis

Čia gerokai brangesnis sprendimas. Bet estetikos ir praktiškumo prasme žymiai geresnis.

Tokios lovos pardavinėjamos ir gatavos, bet visada galite sau išsikelti „pasidaryk pats“ iššūkį.

Iš lentynų į dėžes

Lentynose daiktai, drabužiai ar batai, labai greitai susijaukia. Ypač, jei skirtingų sezonų daiktai yra laikomi vienoje vietoje. Nenaudojamus daiktus dedam į dėžes, o naudojamus kasdieną dedam į lentynas ar stalčius.

Spinta be durų

Jei pavyksta spintoje palaikyti tvarką galite pabadyti išimti duris. Atsiras daugiau tūrio

 

Megstami daiktai po ranka

 

Vaikų kasdienos žaislus, knygas, piešimo reikmenis laikykite lengvai pasiekiamus. Tokių stalčiukų rasite Ikea’oje. O Netvarkos Nykštuko telefoną laikykite po ranka. Gali tekti skambinti ir tartis dėl vizito.

Mažam kambary maži stalai

A post shared by LISA DAWSON (@_lisa_dawson_) on

Mažam miegamajame nebus kur statyti didelio mokyklinio stalo. Pamokas paaugę vaikai gali ruošti ir valgomajame ar virtuvėje. Na ir kompiuteris gal ilgiau bus viešoje o ne privačioje vietoje.

Visgi, jei daiktai lipa per visas paraštes, Sandėliukų centre galite pasidėti retai naudojamus, ne sezoninius ar kito vaiko laukiančius daiktus. 

Aurimas