Namų valymo darbai kovo mėnesį

Namų valymo darbai kovo mėnesį

Neabejojame, kad jums pavyko atlikti visus suplanuotus vasario mėn. namų valymo darbus. Rekomenduojame,  ką naudingo galėtumėte nuveikti kovo mėnesį.

Jei kas mėnesį išsikelsite sau tikslą sutvarkyti po vieną kambarį, pasieksite geresnį ir akivaizdžiai matomą rezultatą, nei tvarkant visus namus iš karto.

Rekomenduotinas kovo mėn. namų valymo darbų sąrašas :

1. Švarūs šviestuvai ir aiškiai sklindanti šviesa.

Nuvalykite visus lubų šviestuvus, lempas, žvakides, ir pan. bet ką, kas turi lemputę. Šis valymas taip pat apima visus ventiliatorius ir jų ertmes nuo susikaupusių dulkių.

2. Nepriekaištingos grindys

Nuvalykite, poliruokite, išlakuokite, padenkite specialiomis priemonėmis medines, plytelių grindis, linoleumą ir kitus grindų paviršius ir juos užsandarinkite.

3. Atnaujinti kilimai

Užsisakykite kilimų valymo paslaugas ir paskambinkite šios srities specialistams.

4. Švari buitinė technika virtuvėje

Pagalvokite apie turimų mažų prietaisų švarą. Sutvarkykite ir išvalykite skrudintuvą, kepimo krosnelę ar orkaitę, mikrobangų krosnelę ir parodykite jiems, kas čia šeimininkas.

5. Švara spindintis darbo stalas

Namų buhalterija ir darbo aplinka. Šį mėnesį išvalykite darbo stalo stalčius ir segtuvus, sutvarkykite visus sąskaitas, sutartis ir mokėjimo kvitus. Pagalvokite kaip efektyviau suskirstyti šią veiklą , kad kitais metais ši užduotis būtų lengvesnė.

6. Ryškus kompiuterio ekranas

Išvalykite savo kompiuterį, klaviatūrą ir pelę bei spausdintuvą.

7. Žurnalai, knygos, sąskaitos – tik naudingiausi

Sutvarkykite ir atrinkite turimus žurnalus, brošiūras, knygas, dokumentus, segtuvus ir popierinius maišelius. Atiduokite juos perdirbimui, parduokite ar padovanokite kitiems.

8. Atostogos žieminiams rūbams.

Atrinkite ir padėkite žieminius drabužius, megztinius, batus, slidinėjimo drabužius ir kt. į sandėliuką. Tai yra puiki proga sutvarkyti ir savo drabužių spintą.

9. Džiuginantis prieškambaris.

Išvalykite prieškambarį, kad būtų vietos naujojo sezono viršutiniams drabužiams. Tegul „paltų spinta“ tampa „megztinių spinta“.

 

Visus sezoninius daiktus, drabužius, knygas, dokumentus, nenaudojamus virtuvės kombainus ir kt. techniką galite saugiai ir patogiai sandėliuoti „Sandėliukų centre“. Šių daiktų saugojimui siūlome „Dėžės į namus“ paslaugą.

Dėžės į namus

Specialiose dėžėse patogiai patalpinsite drabužius, šventinę atributiką ir kitus smulkesnius daiktus. Užsakymo forma rasite čia https://sandeliukucentras.lt/daiktu-saugojimas/dezes-i-namus/

Kai darbai atlikti, nepamirškime pasimėgaukime ir pavasariu !