Pasaugosime jūsų pirkinius

Pasaugosime jūsų pirkinius

Prieššventinis apsipirkimo maratonas stoja į starto poziciją. Daugelis iš mūsų ryžtamės ir didesniems pirkiniams, tokiems kaip baldai ar buitinė technika. Nors prekyba internetu įgauna pagreitį savo lankstumu ir serviso kokybe, daugelis linkę spontaniškai apsipirkti pardavimo vietose.

O kas, jei ši emocija užklumpa jaukiame baldų prekybos salone, kur pamatę tinkamą baldą mintyse jau surandame vietą savo namuose ?  

Gerai, jei tai daiktas, kuriam vieta namuose jau paruošta. O jei planavote dar atlikti minimalų remontą, perdažyti sienas ar išklijuoti naujus tapetus? Galbūt naujas baldas tilps tik tuo atveju, jei surasime naujus šeimininkus jūsų seniems baldams ? Visa tai papildomi rūpesčiai ir neplanuotos laiko sąnaudos. Bet negi atsisakysi naujos minkštos ir patogios lovos, kurią mintyse jau įsigijai ? 

Įprastai speciali pasiūlymo kaina sužadina apetitą ir prekę perkame iš karto. Tačiau, prie kasos dažnu atveju išgirstame, kad „jūsų prekę parduotuvės sandėlyje galėsime laikyti tik savaitę“. Naujas daiktas jau jūsų širdyje, tačiau kad ir kokie puikūs santykiai su kaimynu, negi prašysi jų juos priglausti ? 

Sandėliukų centre turime pakankamai vietos tiek individualiam jūsų daiktų laikymui, tiek atskirų daiktų saugojimui bendrose patalpose. Nauji daiktai lukters tiek, kiek jums reikės juos pasikviesti į savo jaukius namus.