Pasidėk draugiškai su robotuku

Pasidėk draugiškai su robotuku

StoreFriendly tinklapyje atrodo solidžiai. Ryškių spalvų paletė neatrodo kiču, kaip visa kita „ryški“ azijos reklama. StoreFriendly turi 3-is pastatus Singapūre. Juos pastebėti mieste yra nesunku.

StoreFriendly gana „jaunas“ verslas Singapūre. Jų šaknys yra Honkonge. Anot draugiškos aptarnaujančios merginos, Honkongo rinka jiems yra gerokai geresnė nei Singapūro.
Vieta į kurią užsukau tik pusantrų metų priklauso StoreFriendly. Keliuose aukštuose yra ansktesni nuomininkai, vis pratęsiantys nuomą. Tai jiems nėra labai paranku, bet elgiasi draugiškai – neiškrausto.
Priimamasis kaip priimamasis. Nėra labai didelis, bet nėra ir kioskas. Vaikinukas, kuri mane pasitiko dirba pirmą dieną ir puolė klausinėti ko man reikia. Didelis pliusas už tai kad kompanija pirmu reikalu išmoko aptarnaujanti personalą klausti ko reikia klientui o ne pūstis kokie mes dideli ir faini.
O girtis jie turi kuo. Be to, kad kaip ir Mandarin’e padaryta viskas aukštame lygyje (vėlgi Steel Storage gamyba), turi naujovę kuri atrodo labai įpūdingai.

https://www.youtube.com/watch?v=TiWWbNkyNos&feature=emb_err_woyt

GO spintelės kurios pačios atvažiuoja. Na, tiksliau robotas jas atveža. Spintelės gali sverti iki tonos! Iš vietos taupymo pusės labai racionalu. Spintelė atvažiuoja maždaug per minutę. Tikrai nėra ilgai, kad įgrįstų laukti. Spintelės darytos StoreFriendly užsakymu. Jų logotipai įspausti spintelių sienose. Didelis pliusas už inovaciją. Gaila nepasiklausiau kainos, bet faktas, kad tai turėtų būti pigiau nei įprastas panašaus dydžio sandėliukas.

Kaip jau minėjau – patys sandėliukai padaryti kokybiškai, švariai. Visos patalpos kondicionuotos (jei kas nekondicionuotų patalpų Singapūre, galėtų tik pirtis daryti – jokių šansų išbūti tokioje patalpoje).

 

Kainodara

 

Kainos paskaičiavimas atrodo vyko „rankomis“. Sandėliukas, kurį apžiūrėjom gyvai, buvo su kolona, tai pagal popierius jis yra 36 kv.pėdų (Singapūre kažkodėl patalpų plotas pėdom skaičiuojamas), bet rankomis minusavo koloną ir gavosi 33 kvp. Gavau aiškesnį pasiūlymą nei Mandarine:

33 SQF arba 3 kvm per mėnesį kainuoja maždaug 120 Eur; + privalomas draudimas + PVM. Depozitas ~140 Eur ir 15 Eur sutarties sudarymo mokestis. Kaip ir anksčiau – 2 mėn mokamai + 1 mėn nemokamai arba 4+2 kainos formatas. Tiesa, po termino suėjimo, kiti mėnesiai būtų įprasto mėnesio kaina minus nuolaida.
Tad 3 mėnesiai (be depozito) kainuotų ~ 280 Eur arba 93 Eur/mėn.
Maloniai nustebino, kad draudimo kompanija yra ta pati kuria ir Sandėliukų centras naudojasi.

Lankstinukas:

 

Reziume:

Patiko

  • Aptarnavimas
  • Švara
  • Moderniai atrodo
  • Spintelių robotai
  • Tinklapis

Nepatiko

  • Neturiu pastabų

Bendras įvertinimas
10/10