Sandėliukų nuomos privalumai verslui

Sandėliukų nuomos privalumai verslui

Atėjo žiema, o kartu artėja ir didžiausios metų šventės. Daugeliui kalėdinis laikotarpis asocijuojasi su jaukumu, giminių bei draugų lankymu, šventiniu stalu. O tuo pačiu tai ir dovanų pirkimo metas. Neabejotinai kalėdinis šurmulys yra vienas svarbiausių verslo ciklų ir daugelis verslų stengiasi kuo daugiau į jį įsitraukti.

Verslams, o ypač nedidelėms įmonėms, šis laikotarpis – puiki proga ir galimybė pristatyti savo idėjas ir produktą. Gamybos apimtis gali išaugti keletą kartų, o  tuo pačiu ir iššūkis – o kurgi viską pasidėti, kad ir trumpam?! Namuose svetainėje? Gal biure jeigu tilps?  Čia į pagalbą ateina Sandėliukų centras.

Sandėliuką galima išsinuomoti bet kuriam laikotarpiui, kad ir savaitei, be jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Produkcija bus šiltai ir saugiai laikoma, o ir supakuotas prekes išsiuntimui galima ateiti ir paimti bet kuriuo metu. Kai kurie Sandėliukų centro klientai, prisitaikydami prie išaugusios sezoninės paklausos, persikelia į didesnį sandėliuką, o produkcijos kiekiui sumažėjus sandėliuko dydį susimažina, kad ir tą pačią dieną, be papildomų kaštų. Toks sprendimas leidžia planuotis kampanijas per daug nesukant galvos, kurgi viską reikės sandėliuoti. Į Sandėliukų centrą galima nukreipti ir produkcijos tiekėjus – Sandėliukų centro darbuotojai siuntą priims ir saugiai pristatys į sandėliuką, klientui taupant laiką nėra būtina kaskart atvykti.