Sandėliukų nuomos sutartys: ką žinoti?

Sandėliukų nuomos sutartys: ką žinoti?

Norint užtikrinti sklandų sandėliukų nuomos procesą ir išvengti galimų nesusipratimų, būtina gerai suprasti, kas yra nurodoma nuomos sutartyje. Šiame straipsnyje apžvelgsime svarbiausius aspektus, kuriuos reikia žinoti apie sandėliukų nuomos sutartis.

1. Nuomos trukmė ir terminai
Sandėliukų centre nuomos trukmė bei sąlygos yra derinamos pagal jūsų individualius poreikius. Mūsų sutartys yra neterminuotos, suteikiant jums visišką laisvę ir kontrolę. Tai reiškia, kad galite nuomoti sandėliuką ir bet kuriuo metu nutraukti sutartį, atsižvelgdami į savo kintančius poreikius.

2. Nuomos kaina
Kita svarbi tema yra sandėliuko nuomos kaina. Reikia įsivertinti, kokio dydžio sandėliuko jums reikės, nes nuo to priklausys nuomos kaina bei depozito dydis. Kainos skaičiuojamos individualiai, atsižvelgiant į nuomos trukmę, sandėliuko dydį bei vietą, todėl visada rekomenduojame kreiptis į biurą, kad rastume geriausią variantą jums!

3. Draudimo privalumai
Vienas svarbiausių aspektų nuomos sutartyje – draudimas. Sudarant nuomos sutartį Sandėliukų centre, draudimas automatiškai yra įskaičiuotas į kainą. Draudimo suma siekia nuo 1 tūkst. iki 4 tūkst. eurų. Jei klientui reikia didesnio draudimo, jis gali pasirinkti didesnę draudimo sumą už papildomą mokestį. Mes bendradarbiaujame su draudimo brokeriais iš Didžiosios Britanijos. Visada verta paskaityti draudimo sąlygas kaip jos saugo turtą nuo vagystės, įsilaužimo, ugnies, užliejimų ir kitų rizikų.

4. Apsauga ir saugumas
Sandėliuko apsauga ir saugumas – svarbios temos, kurias būtina apsvarstyti prieš pasirašant nuomos sutartį. Mūsų patalpose veikia modernios kameros ir patikima signalizacija, taip pat, apsauga ištisą parą stebi patalpas.
Nuomojantis sandėliuką, jį apsaugosite naudodamiesi savo spyna, o į sandėliukų patalpas pateksite tik su jums suteiktu PIN kodu. Įvesdami PIN kodą ne tik atversite duris, bet ir išjungsite signalizaciją savo sandėliuke. Svarbiausia – išeidami nepamirškite vėl suvesti kodo, kad įjungtumėte signalizaciją!

5. Baigiamieji sutarties punktai
Galiausiai, svarbu numatyti, kokie veiksmai bus įgyvendinami sandėliukų nuomos sutarties pabaigoje. Tai gali apimti patalpų išvalymą, visus reikalingus remonto darbus ir galutinį patalpų perdavimą. Sandėliukų centro klientai turi grąžinti sandėliuką tokį, kokį gavo, atsižvelgiant į natūralų nusidėvėjimą. Taip pat yra galimybė už 50 eurų pasinaudoti sandėliuko tvarkymo ir valymo paslauga.

Sutarties pasirašymo pranašumai
Sutarties pasirašymas yra greitas ir paprastas procesas, kuris užtruks vos apie 10 minučių. Svarbiausia – iškart po pasirašymo jūs turėsite galimybę naudotis savo sandėliuku.

Ar man būtina atvažiuoti į Sandėliukų Centro biurą sutarčiai sudaryti?
Sudaryti sutartį centre yra paprasčiausia. Mūsų komanda yra pasiruošusi jums aprodyti sandėliukus, paaiškinti sutarties niuansus ir suteikti visą reikiamą informaciją. Tačiau mes suprantame, kad kartais nėra galimybės atvykti fiziškai. Visus sutarties pasirašymo formalumus galime atlikti ir „online“. Jei, pasirašę, atvyksite po darbo valandų – nepamirškite su savimi atsivežti spynos!

Pabaigai
Bet kokios sutarties pasirašymas yra rimtas žingsnis, todėl svarbu ją suprasti. Labai retas klientas skaito sutartis išsamiai, todėl mūsų darbuotojai paaiškins sutarties esminius punktus, bei atsakys į visus iškilusius klausimus. Tai leis sklandžiai naudotis sandėliukais Sandėliukų centre.